06.6.2017 19:47:27

Naša nezávislosť, ako spoluorganizátora protestov proti základniam NATO, je potvrdená!!!

Hlavnespravy.sk v utorok 6. júna 2017 uverejnili článok Romana Bana s názvom „Od protikorupčného pochodu k otvorenej diktatúre“, ktorý poukazuje na manipuláciu pri tzv. protikorupčnom pochode. Viď. „...ktorého skutočným zmyslom je odviesť nespokojných občanov od neštandardných politikov a podsunúť im jalové požiadavky, ktoré majú akože zlepšiť stav v spoločnosti, no v skutočnosti majú len ochrániť nadnárodné korporácie pred hnevom ľudí“.

Autor článku si za čitateľov kladie logickú otázku, kto tento „protikorupčný“ pochod financuje a usiluje sa pomenovať toho, kto šíri a financuje túto propagáciu v médiách. Aby dosiahol kontrast, tak „protikorupčné pochody“ porovnáva s čistotou našich protestov proti základniam NATO a prítomnosti cudzích vojsk na našom území:Len nedávno prebehla demonštrácia proti NATO, na ktorej vystúpil aj Ján Čarnogurský, čo je nepochybne vplyvnejšia osobnosť ako študenti z gymnázia v Dubnici nad Váhom, no televízie neavizovali túto akciu týždne dopredu, ani z nej neprinášali priame vstupy, aby jej organizátori prezentovali svoje požiadavky.

Rozuzlenie je nasledovné. Nadnárodné spoločnosti vlastnia, alebo sponzorujú (cez zadávanie reklamy, na ktorej sú mainstreamové médiá závislé) médiá a mimovládne organizácie, ktoré nám potom prinášajú informácie, ktoré ich sponzori potrebujú. Vytvárajú obraz, že vďaka zahraničným korporáciám žijeme v najúžasnejšej dobe a bez nich by nás čakala bieda. Vďaka nim máme prácu a chránia naše životné prostredie.

Aj z tohto logicky jednoznačne vyplýva, že organizátori protestov proti základniam NATO šíria svoje myšlienky, svoje pravdy a svoje požiadavky. „Protikorupční organizátori“ nešíria ani svoje myšlienky, ani svoje pravdy a ani svoje požiadavky.

Organizátori proti základniam NATO na Slovensku totiž oslovujú občanov a nie ovčanov.

 

Originál zdroja: http://www.hlavnespravy.sk/od-protikorupcneho-pochodu-k-otvorenej-diktature/1028008

Vladimír Mikunda s využitím hlavnespravy.sk zo 6. 6. 2017