13.4.2019 13:18:08

Napísali o nás...a my píšeme na našu webstránku

Napísali o nás - my píšeme na webstránku.

Webstránka SRS nemá "diskusné pole" ale vzhľadom k požiadavke tlmočiť názory členov SRS a hodnotiť činnosť Klubov Arbat ponúka redakcia priestor pre členov poslať sem do rubriky svoj názor a príspevok. Redakcia rada "zavesí"  do tejto rubriky príspevky, ktoré budú o činnosti Klubov Arbat, o dianí v Slovensko-ruskej spoločnosti. Nie, nebudeme riešiť politické a sociálne, či bezpečnostné problémy Slovenska ...všetci sme vstúpili do SRS, aby sme rozvíjali spoločné činnosti ktoré nás bavia a možno chceme o tom hovoriť.

posielajte svoje príspevky - nie ovšem celé články a state, na

info@srspol.sk

Napríklad "perlička" pre tento víkend:

Viete, že bude beh Devín - Bratislava? 

Každoročne sa tradičný beh uskutočňuje ako vyše hodinový maratón od miesta národnej historickej a kultúrnej pamiatky - spod hradiska Devín na sútoku rieky Moravy a Dunaja, okolo nábrežia rieky Dunaj niekoľko km až do centra Bratislavy, cieľ je na dunajskom nábreží na námestí Ľudovíta Štúra ( oproti Redute) smerom na nábrežie. Beh je v nedeľu 14.apríla 2019 od 10,00 štart a očakávame, že bežec reprezentujúci 

po prvý raz a tohto roku Klub Arbat a teda Slovensko-ruskú spoločnosť, dobehne do cieľa okolo 11,00 hod. 


Príďme Ferka povzbudiť.

redakcia

*

A dnes keď sme dali na webstránku správu, že Fero Kavulák zabehol Národný beh Devín Bratislava za Klub Arbat So štartovým číslom 3418 a dosiahol čas 61 minút, prebehol v národnom behu trať v dĺžke 11 625 metrov, link:

http://www.srspol.sk/clanek-klub-arbat-sa-zucastnil-narodneho-behu-devin-bratislava-2019-18359.html

 prišiel prvý mail s blahoželaním

Peter,
 
zablahoželej mu aj za mňa. Tiež som behával, síce iba 5 km, ale bolo to nádherné.
 
jaro        ne 14. 4. 2019 o 18:16
*
píšte...info@srspol.sk

red.,PZV