16.1.2021 23:18:48

VYDAVATEĽSTVO TORDEN

(foto: TORDEN)


Na našej stránke je umiestnená reklama na vydavateľstvo TORDEN.

Vydavateľstvo sa venuje publikácii diel s alternatívnym zameraním, prevažne od ruských autorov. Slovensko-ruská spoločnosť preto rada poskytla vydavateľstvu priestor pre propagáciu svojich kníh. Želáme TORDEN-u veľa úspechov a čo najviac vydaných titulov! ;-)

 

Dodatok: Po kliknutí na reklamný banner (pod obrázkom Chrámu Vasilija Blaženého) budete presmerovaný na domovskú stránku vydavateľstva TORDEN a môžete si vyberať zo širokej ponuky kníh...

 
Vážené dámy a páni,
milí čitatelia a milovníci kníh,

oslovujeme Vás s ponukou zakúpenia kníh od vydavateľstva TORDEN.

Vydavateľstvo bolo založené v roku 2016. K založeniu vydavateľstva nás primali dva hlavné dôvody – vnútorná potreba efektívne reagovať na spoločenský vývoj u nás, no hlavne vo svete a rozšíriť doterajšie podnikateľské aktivity v ďalšom biznise s poslaním.

Keďže nechceme robiť to, čo robia všetci v tomto odvetví, zamerali sme sa na vybrané témy. Týmto témam následne podriaďujeme výber kníh, pričom sa snažíme priniesť tri až štyri uhly pohľadu, samozrejme alternatívne mainstreamu. Napríklad tému V. V. PUTIN – Oliver STONE napísal americký uhol pohľadu, z Európy, konkrétne z Nemecka máme ďalšie dva – od Alexandra RAHRA a Thomasa ROEPERA, z Ruska od Alexandra KAZAKOVA. Takto prinesieme čitateľom niekoľko reálnych fragmentov do mozaiky poznania k daným témam.

Nehovoríme, že v nami vydávaných knihách je celá pravda, pretože absolútnu pravdu, ktorej Rusi hovoria Istina, pozná iba Stvoriteľ. V tejto súvislosti Vás zároveň vyzývame – neverte bezvýhradne každej vete v našich knihách, všetko si sami preverte. Človek bol Stvoriteľom obdarený rozumom, intuíciou, slobodnou vôľou a mierou-inak aj svedomím, používajte teda kritické myslenie v maximálnej možnej miere.

Naše knihy považujeme za výnimočné, pretože autori v nich pracujú s údajmi a faktami, nie s názormi, alebo nebodaj falošnými mýtami. Preto sa domnievame, že budú nielen spestrením, ale hlavne obsahovo skutočným obohatením každého čitateľa.


So srdečným pozdravom

Ján SEMAŇÁK
zakladateľ a riaditeľ
vydavateľstva TORDEN


VYDAVATEĽSTVO TORDEN