15.1.2016 13:44:19

V. V. Piakin z 11. 1. 2016 – nielen o novoročných udalostiach v Nemecku, ale aj o opätovnom zlúčení Slovenska s Českom (video s českými titulkami)

 

K novoročným udalostiam v Nemecku:

„Po prvé, treba povedať, že nie všetko prebehlo tak, ako sa to prezentuje“, hovorí V. V. Piakin. V skutočnosti to bolo prozaickejšie. „Bolo to cvičenie vojsk v teréne! To znamená, mobilizácia, organizácia i samotná akcia. Bol uskutočnený hromadný výpad, vytvorenie určitej atmosféry, atmosféry strachu miestneho obyvateľstva a ak by miestne obyvateľstvo nezískalo informačnú podporu z Ruska, tak...

V ďalších minútach Piakin povedal – v Európe bola cvičená technika rozsiahlych pogromov!

 

Dôvody?

Stále ide len o jedno. Spojené štáty potrebujú vojnu v Európe, plnohodnotnú totálnu vojnu!!!

No a to, čo sa tu dnes deje, je len preformátovanie starej Európy a vytvorenie v nej nových národov a štátov. Veď pozrite, v Taliansku odstraňujú zo škôl symbol Krista, po prvýkrát boli Merkelovej slová preložené do arabčiny...

A prečo o tom na Západe začali otvorene hovoriť? Aj preto, lebo existuje Russia Today, ktorá o tom začala informovať celý svet...

Tento rok sa očakáva príchod 10 miliónov emigrantov do Nemecka.  S tromi miliónmi by to Európa ako tak zvládla, ale 10??? To bude...

 

V jednom z minulých video ste hovorili, že Česko sa spojí so Slovenskom. Aká je motivácia týchto štátov na opätovné zlúčenie?

„Kolín ich bude motivovať!  Ako sa hovorí, na to aby ste prežili si dáte aj nohu za krk. Sledujte správanie štátov Vyšegrádskej štvorky a všetko pochopíte!

 

Veľmi zaujímavo hovorí V. V. Piakin o severnej Kórei, ako o špeciálnom projekte globálneho prediktora na zníženie spotreby, prežitia ľudstva... (na cca 8 minúte)

 

K situácii Irán – Saudská Arábia, k medzinárodnému terorizmu

Aby sme pochopili o čo tu ide, V. V. Piakin sa vrátil do obdobia 2. sv. vojny a za tému si vzal sovietske partizánske oddiely.

Oddielov bolo veľa, no skutočnú efektivitu mali len tie, ktoré boli riadené z centra. Ak bolo treba, tak centrum ich zlučovalo a potom koncentrovanou silou útočilo proti Nemcom...

Známy je však aj prípad dvoch veľkých partizánskych zoskupení (Kovpaka a Medvedeva), ktoré síce boli riadené z Moskvy, ale každé z iného centra. A tak sa stalo, že v istom momente ich náhoda bojovo postavila proti sebe.

Tak nejako vyzerá aj situácia s medzinárodným terorizmom..., ktorý v podstate neexistuje, je to len jav v medzinárodných vzťahoch. Je úplne jedno ako sa teroristické skupiny nazývajú (Islamský štát/DAIŠ, Al-Kajdá, Taliban, Front an-Nusrá...) všetky sú riadené z jedného centra vo Washingtone. A teda robia to, čo im centrum nariadi.

Lenže, Islamský štát v podstate riadi regionálne centrum v Saudskej Arábii, ktorá ho riadi čoraz viac proti záujmom USA...

Nakoniec, hovorí V. V. Piakin, bude postavená otázka čo so Saudskou Arábiou, ktorá je zdrojom vojen na Blízkom východe.

USA už tiež vidia, že IŠ/DAIŠ bude v Sýrii rozbitý a tak si ešte naliehavejšie kladú otázku, ako rozpútať vojnu na Blízkom východe???

 

Čo je za stratenou americkou raketou na Kube?

Zdalo by sa, že ide o absolútne slabú logistiku USA. Že? Ale veď USA majú veľmi dobré dopravné letectvo, námorníctvo... Tak o čo tu išlo?

V roku 2014, a my vieme, že sa mala začať v Európe 3. sv. vojna, USA prepravili do Európy obrovské množstvá munície. No keďže vojna sa nezačala a USA v Európe nemajú základne na dlhodobé skladovanie munície, tak ju museli začať odvážať späť. No a niekto, kto potreboval preukázať prípravy USA na 3. sv. vojnu, zorganizoval tento návrat tak, že raketa sa dostala na Kubu.  

 

Viac v originály s českými titulkami: https://www.youtube.com/watch?v=k9VtcLYGqBA&feature=em-share_video_user

youtube.com