06.2.2016 08:25:05

V. V. Piakin z 1. 2. 2016: Napoleon nebol protiváhou, len realizátorom záujmov britskej koruny (video s českými titulkami)

 

V súvislosti s témou „Ukrajina“, Leninovou bombou pod Ruskom... V. Piakin okomentoval aj úroveň školstva, keď ruskí akademici súčasnému ministrovi veľmi tvrdo dokázali, že bývalá sovietska škola bola niekoľkonásobne lepšia, ako je tá súčasná. A že ak nebude v Rusku opäť normálna škola, tak nebude ani ruský štát.

(V podstate ide o rovnaký problém ako na Slovensku, len u nás si to ešte málo ľudí uvedomuje. Rusi sa už prebúdzajú, no Slováci ešte sladko spia.)

 

V. V. Piakin prináša tiež ďalší pohľad na rozpad ZSSR, kto vlastne ZSSR (presnejšie cárske Rusko aj so svojím Fínskom) vytvoril a čo to vlastne strategicky spôsobilo. Presne v týchto časoch bola podľa neho založená atómová bomba pod Rusko.

Nový pohľad na Napoleona. V. V. Piakin tvrdí, že Napoleon nebol žiadnou protiváhou britskej koruny, ale možno najlepším vykonávateľom jej politiky. A prináša fakty ako si ho Briti chránili...

Otázka teda stojí: Na čo potrebovali Angličania postaviť proti sebe dvoch svojich chránencov? Napoleona a ruského Alexandra I.? Všetko to vraj bolo kvôli Švédsku. Lebo Švédsko bolo pre vtedajšiu britskú korunu niečo také, ako dnes USA pre globálneho prediktora.

Napriek tomu, že Alexander II. sa vzdal Kalifornie, Aljašky, Oregonu a Washingtonu, nikto Rusko tak nepoškodil, ako Alexander I.  Všetky súčasné problémy štátneho zriadenia a konfliktov medzi národmi, pochádzajú od neho. Všetko je to kvôli štatútu Fínska pri jeho pripojení k ruskej ríši.

Čo je za medializovaným „bohatstvom“ Putina? V. V. Piakin odpovedá, že je to začiatok rozsiahleho pohonu, rozsiahlej dezinformačnej kampane, aby sa proti Putinovi spojili všetci – kto len môže.  Upozorňuje, že tu nejde o hru globálneho prediktora, ale o hru štátnej elity USA. Dôkazom toho je aj vyjadrenie štátneho departmentu, že neexistujú žiadne dôkazy, žeby Putin bol skorumpovaný. Nehovoriac o tom, že nikto nepriniesol ani minimálny dôkaz, žeby Putin čosi ukradol!!!

Toto má priamy súvis s Putinovým vyhlásením, že ruská prokuratúra vedome ničí hospodárstvo štátu.

Prečo sa medzinárodný trestný tribunál rozhodol vyšetrovať zločiny proti ľudskosti vo vojne v Južnom Osetsku v roku 2008? - Však sa pozrite, z ktorej to ide strany, hovorí Piakin. – Ide o zločiny proti ľudskosti ruskej armády, ktorá vpadla na územie Gruzínska a uskutočnila tam genocídy juhoosetského národa. Rozumejte, všetko, čo sa teraz deje v operačnej politike je nasmerované na jedno – na štátny prevrat v Rusku.  To je posledná stávka USA, keď ešte čosi môžu dosiahnuť.

V USA je dnes najutlačovanejší biely heterosexuálny muž. Ak si černoch – máš právo, ak si gay – máš právo, ak si žena – máš právo...  hovorí Piakin. „Len heterosexuálni belosi sú bez práva!“.

Čo dnes ruská prokuratúra dosahuje zakazovaním ruských webov? Aby jediným vykladačom pravdy sa stalo ministerstvo informačnej vojny na Ukrajine!!!  

Čo je za vírusom Zika? Treba sa zbavovať obyvateľstva na územiach, kde sú ešte suroviny!


Video:https://www.youtube.com/watch?v=kmrd8oFLnIM&feature=em-share_video_user

 

youtube.com