02.1.2016 12:22:18

V. V. Piakin Ako hodnotiť rok 2015? (video s českými titulkami)

V. V. Piakin tvrdí, že práve skončený rok 2015 má veľa spoločného s rokom 1943, keď bola vo februári vybojovaná bitka pri Stalingrade. „Rok 2015 sa začal Minskom 2, čo bol náš Stalingrad!“, upresňoval...

„Červená armáda mohla zničiť Wehrmacht už v roku 1941, alebo aj v roku 1942, 43... No neurobila to. Prečo?“, stavia si rečnícku otázku V. V. Piakin. A hneď na ňu aj odpovedá: „Pretože v rokoch 1941, 42... ešte stále neboli v Červenej armáde do konca zlikvidované základy vojensko-fašistického sprisahania“. Navyše, generáli vo veľa prípadoch ešte stále rozmýšľali, ako zradiť záujmy štátu, aby získali teplučké miesta v budúcom protektoráte pod okupáciou fašistického Nemecka.

Čitateľom, ktorí sa zaujímajú o dejiny východného frontu odporúčame sústrediť sa na myšlienky, ktoré V. V. Piakin vyslovuje v súvislosti s bojmi pri Charkove v roku 1942 a aj na Kurskom oblúku 1943 (cca 5. - 12. minúta videa).

V roku 2015 – konkrétne operácia ruských vzdušných a kozmických síl v Sýrii – sa stala analógiou Kurska. Úspešné zavŕšenie tejto operácie znamená, že zradcovská časť ruskej elity sa už nemá komu vzdať pretože proces ruského víťazstva je u nezvratný a Spojené štáty budú tak, či onak dorazené. Vystáva teda už len jedna otázka – ako tieto ruské klanovo-korporatívne zoskupenia zaradia svoje záujmy do budúcnosti Ruska?

 

V. V. Piakin tiež v inej téme neskrývane otvorene hovorí o akých 600 zbombardovaných sýrskych civilistoch ruským letectvom to išla reč (Amnesty International uvádzala 200)? Dnes sa už vie, že to boli poľní velitelia, zahraniční žoldnieri... Ďalej poukazuje na to – ako a v čom sa stenografický záznam tak veľmi líši od toho, o čom hovorí video o bombardovaní???

V tejto súvislosti je po prvýkrát verejne vyslovená otázka: Čím sa líši letectvo koalície vedenej USA od ruského letectva? A odpoveď? Tým najpodstatnejším - ako USA a ako Rusi informujú o zásahoch!!! (Neraz sme už poukazovali na to, že Američania si na dokazovanie svojej bojovej profesionality „požičiavajú“ zábery z ruského bombardovania – pozn. red.)

 

Toto má veľa spoločného aj so Slovenskom

Veľmi tvrdo sa V. V. Piakin vyjadril o reforme školského systému, pretože dnes sa v Rusku (na Altaji) stavia aj otázka – načo sú ruskému Ivanovi vedomosti??? A uviedol príklady, ako sa v dnešnom Rusku zabíja vzdelanosť.

V 90-rokoch sa v Rusku objavila „generácia stratených detí“. Dnes z nich vyrástla „generácia stratených rodičov“. To sú tí, ktorí sedia na sociálnych sieťach, ktorí „lepšie ako učiteľ“ vedia, ako treba učiť, ako vzdelávať... To sú tí, ktorí tvrdia, že učiteľ ich musí počúvať...

A kde je potom štátny program? Kde sú štátne vzdelávacie štandardy...?

 

V 50-tej minúte sa rozhovor dostal na tému už dávno zostreleného juhokórejského Boeingu KAL 007. Ide o prípad, dokazujúci, že lož má krátke nohy a že po čase odtajnené archívy ukázali všetky okolnosti zostrelenia... A že vina neleží na ZSSR, ale na...?

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=n-LqRL23vCw&feature=em-share_video_user

 

youtube.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

youtube.com