12.12.2017 21:50:38

Trump nazval USA víťazom nad IŠ v Sýrii a v Iraku

Prezident USA Donald Trump vyhlásil, že USA porazili Islamský štát (Iraku a Levanty) v Sýrii a v Iraku a že teraz ho prenasledujú aj v iných rajónoch.

„My sme zvíťazili v Sýrii, my sme zvíťazili v Iraku, lenže oni sa rozmiestňujú v iných rajónoch,“ povedal dodajúc, že americké vojská ich prenasledujú rovnako rýchlo, ako sa oni rozmiestňujú v iných štátoch, píše RIA Novosti.

Poznamenajme, že po vyhlásení Ruska o víťazstve nad Islamským štátom v Sýrii začali na Západe tvrdiť, že hlavný prínos na rozbití zoskupenia IŠ mala v tomto štáte údajne koalícia USA.

Na zistenie pravdy nám však stačí logika Biblie. „Ovce“ a „baránkovia“ uveria klamstvám a propagande, „pastieri“ objektívnej realite.  Objektívnu pravdu však vie aj oslobodené územie Sýrie a to sa zdobí nie americkými zástavami, ale zástavami víťazov a teda Sýrie a Ruska.

A to, že aj na Slovensku niekto verí, že víťazstvo v Sýrii vydobyli USA? No Bože, však aj u nás žijú božie ovečky. Blahoslavené chudobné duchom, ale aj im patrí kráľovstvo nebeské.

V. Mikunda s využitím vz.ru z 12. 12. 2017