27.7.2014 17:04:55

Satirik Michail Zadornov o Boeingu

Ruský satirik Michail Zadornov obvinil v havárii Boeingu pri Donbase Ameriku a vyhlásil, že armádu RF treba urýchlene uviesť do bojového stavu. "Existujú veľmi zamotané situácie, kedy sa nedá vyznať, kto stál pri zrode  vraždy na objednávku alebo teroristického aktu. V takom prípade sa treba jednoducho pozrieť, kto prvý po takom zločine urobil vyhlásenie! Práve on je tým provokátorom, ktorý sa ako prvý chcel vyviniť. No a kto bol v prípade zostreleného Boeingu prvý? Amerika!", - píše Zadornov na svojej stránke.

V Živom časopise známy komik hovorí: "Keď sa u Američanov v niečom črtá krach, vždy sa utiekajú k provokáciám. Presne to uskutočnili v Juhoslávii, aby mohli začať bombardovať Srbsko. Podobné naplánovali pre Chorvátsko.

V Cannes bol pred niekoľkými rokmi premietnutý film amerického režiséra o tom, ako starostlivo boli naplánované, nielen moslimskými teroristami, ale aj predstaviteľmi USA a agentmi CIA, teroristické akty 11. septembra. Dôkazov je tam plno!", - vyhlásil.

Zadornov vyhlasuje, že tento let nebol vybratý náhodou. "Je to starostlivo naplánovaná akcia. Ukrajinskí vojaci ju realizovali spolu s americkými špecialistami. Na takej výške bolo možné zostreliť lietadlo len s pomocou vysokopresných prístrojov a realizovať to môžu len tí, ktorí s nimi dokážu narábať. Nijaký Pravý sektor takýmito schopnosťami nevládne. Boli tam americkí učitelia a ich vojenskí zombi-guru".

Podľa satirika dnes sa Amerike črtá na Ukrajine úplný krach. "Európa už nechce byť šachovnicou Ameriky. Mnohé návrhy USA už neprijíma. Ukrajinská armáda trpí jednu porážku za druhou. Jej hlásenia sú falošné a Amerika to chápe".

Zadornov je presvedčený, že stále sa pokúšajú prinútiť Rusko aby vzstúpilo do vojenského konfliktu. Pália po ruskom území, no  Rusko sa nijako neťahá vstúpiť do ďalšej vojny. A satirik preto radí...: "Mne sa zdá, že treba urýchlene uviesť vojská do bojovej pohotovosti. A odpovedať na to obstreľovanie. Číňania svojho času na ostrove Damanskom tiež provokovali a potom jeden z miestnych dôstojníkov vydal povel prikryť všetko raketovým komplexom na niekoľko kilometrov od ruskej hranice. Číňania sa tam už nikdy nevsunuli! Dôstojníka zhodili z funkcie, no pritom ho aj vyznamenali", - povedal Zadornov.

Podľa abc-news.ru, 27. júl 2014