28.4.2016 20:12:03

Revolučná zmena – ropa je nevyčerpateľná!!! (video)

 

Ak by sa Rusko pred 30 – 40 rokmi vzdalo nefungujúcej teórie o organickom pôvode ropy a ak by priznalo iné, hĺbkový pôvod ropy, tak benzín a nafta by dnes stáli 3 – 4 ruble, tvrdil 20. 4. doktor geologicko-minerálnych vied Vladimír Polevanov.

 

Vladimír Polevanov povedal, že významní ruskí vedci už dávno rozpracovali a zdôvodnili teóriu neorganického pôvodu ropy, čiže, že ropa nie je od slimákov a dinosaurov. Ropa vzniká z hĺbkového vodíku, tvorí sa neustále, aj dnes, tu a teraz.

Zásoby ropných nálezísk sa obnovujú. Príkladom je Groznenské nálezisko, ktoré bolo už trikrát kompletne vyčerpané a trikrát sa obnovilo.

V zložitých podmienkach je jednoducho zločinom míňať bilióny rubľov na hľadanie uhľovodíkov podľa schém organickej teórie, ktoré nefungujú. Nastal čas  pozrieť sa pravde do očí a nakoniec aj využiť výdobytky ruských vedcov. Celý svet už dávno post factum priznal teóriu o neorganickom pôvode ropy.

Názorným príkladom toho sú aj výsledky, ktoré preukazuje Venezuela, ktorá je dnes na prvom mieste na svete podľa preskúmaných zásob, predbehnúc aj uznávaného lídra Saudskú Arábiu, alebo Kanada, ktorá obsadila tretie miesto.

 

Videodôkaz:  http://regnum.ru/news/economy/2126564.html   

Podľa regnum.ru, 28. 4. 2016