19.11.2014 07:07:52

Putinove výrazné citáty na fóre Ruského národného frontu

Účastníci Všeruského národného frontu sa dočkali, prezident ich nesklamal a niektoré jeho vyjadrenia možno ašpirujú na zápis do histórie.

--- "My nepotrebujeme proces - nie sme trockisti, my potrebujeme výsledok. To u Trockého platilo: hnutie - je všetkým, konečný cieľ - ničím. My potrebujeme konečný cieľ, dosiahnutie konečného cieľa".

---Všetci sme dospelí, chápeme čo sa deje. V podstate využívame nekorektné správanie našich partnerov, osobitne tých krajín, ktoré si úspešne obsadili náš trh s poľnohospodárskymi produktmi a ja si myslím, sami sa chytili, nasadiac proti nám už známe sankcie. Toto nám dalo morálne i skutočné právo zaviesť odvetné opatrenia práve v tom odvetví, ktoré v posledných rokoch preukazovalo pekné tempá rastu".

---(K obmene importérov.) "Nakoniec, nám jepredsa jedno, ako sa to robí, my potrebujeme výsledok. Čiže ako sa hovorí medzi ľudom - nie je dôležité koho je býk, ale to, že teliatko je naše".

---"Rad víťazstva a vyhlásenie za hrdinov si zasluhujú samotní Krymčania. Ak by nebolo ich jasného postoja - ničoho by nebolo".

---(K cieľom USA.) "Oni nie ponížiť nás chcú, oni si nás chcú podriadiť. Svoje problémy chcú riešiť na nás účet, chcú nás podriadiť svojmu vplyvu. V histórii sa to nikdy nikomu vo vzťahu k Rusku nepodarilo a nikomu sa to ani nepodarí".

 

 

 

 

 

Podľa dni.ru, 19. november 2014