16.4.2016 23:26:59

Otázka – odpoveď V. V. Piakina z 11. 4. 2016 (video s českými titulkami): Odstúpenie Jaceňjuka je signálom na začiatok totálnej vojny na Ukrajine!

 

Už po niekoľký krát hovorí v reláciách V. Piakin a teraz to zdôrazňuje na asi 35. minúte, že je to signál na začiatok plnohodnotnej totálnej vojny na Ukrajine. Aj zmysel toho pomenoval: Ukrajina sa musí sama vybiť a Západu poskytnúť čistú pôdu.

 

Dňa 8. decembra, dva dni pred Jaceňjukovým odstúpením, ale už po holandskom referende, šéf doneckej vojenskej a civilnej správy kyjevskej chunty Žebrovskij vyhlásil, že čoskoro budú začaté vojenské operácie a útok na Rusko.

Len čo to vyhlásil nastali zaujímavé udalosti. Už o necelé tri hodiny všetky ukrajinské médiá vyhlásili, že on berie svoje slová späť a že ho nesprávne pochopili. Že on osobne je pripravený, no Ukrajina nie.

A prečo? Pretože keď Jaceňjuk odstúpil, tak mu okamžite telefonoval viceprezident Biden, ktorý je predstaviteľom globálnej a nie štátnej elity.  No a tento telefonát znamenal, že odstúpenie Jaceňjuka nie je začiatkom totálnej vojny.

(Viac k tomu nižšie)

 

Prvá otázka o Náhornom Karabachu bola „útočná“. Že v tejto téme i Piakin uplatňuje dvojaké štandardy. Že sa spomína Sumgait, ale nie Hodžaly...

- Pre Hožaly treba povedať, že to neboli Arméni, kto zabíjal Azerbajdžancov. To, čo sa tam udialo v roku 1992, sa dá jednoznačne hodnotiť ako akt genocídy Azerbajdžancov.

Prečo sa to stalo? A Piakin prichádza k existencii tzv. feikových štátov GUAM – Gruzínsko, Ukrajina, Azerbajdžan a Moldavsko.

Podstata spočíva v tom, že ani pri jednom tomto štáte neexistujú historické dôvody byť samostatným štátom. Všetky však majú dnes jediný cieľ – destabilizovať postsovietsky priestor a realizovať protiruskú politiku. Tri štáty to už skúsili, Moldavsko sa na to vojensky chystá.

Čo sa týka Azerbajdžanu, v roku 2013 bolo spoločenstvo odborníkov pobúrené tým, že Irán zahájil nejaké kroky k denonsácii Gjulistánskej mierovej zmluvy z roku 1813 po výsledkoch Rusko-perzskej vojny, na základe ktorej sa Azerbajdžan stal súčasťou Ruska.  Ak by teda táto zmluva bola denonsovaná, tak Azerbajdžan by nemal právo...

A prečo len Azerbajdžan? Problém je v tom, že Gjulistánska zmluva bola fakticky ako samostatná zmluva zrušená v roku 1828 uzatvorením Turkmančajskej mierovej zmluvy. Preto ten krik okolo Gjulistanskej zmluvy je len diplomatický informačný manéver na zrútenie Azerbajdžanskej štátnosti.

Prečo sa však nehovorí o Arménskej štátnosti, ktorá tiež existuje na základe týchto zmlúv? Piakin to v ďalších minútach dopovedá.

V čom je podstata? Ak Gruzínsko a Ukrajina mali to „šťastie“, že ich začali priamo riadiť USA, tak Azerbajdžan a Moldavsko toto „šťastie“ nemali. Ich riadia vazali a majú naplniť určitú ich rolu. Moldavsko je riadené Rumunskom a Azerbajdžan Tureckom.

Čiže teraz treba len zodpovedať otázku – na čo tento konflikt potrebovalo Turecko? A prečo bol tak zle načasovaný? A akú rolu tam hrajú tureckí „Siví vlci“?

 

Téma národnej gardy. Vraj aj názov je zvláštny keďže Rusko má veľa národností.

Piakin otvoril tému názorom na symboly. A v tejto súvislosti v 21. minúte nazval svastiku ruským symbolom, „s ktorým nemôžeme v plnej miere operovať“ a pretože bol uznaný za symbol nemeckého nacizmu, „tak aké problémy s tým doposiaľ máme“.  

 

Téma panamských ofshorov

Toto si treba vypočuť od začiatku do konca.

 

Prečo Rusko prestalo informovať o svojej pravde o zostrelenom boeingu nad Donbasom? A prečo tu mlčí Holandsko?

Rusko s ničím neprestalo. Piakin vysvetľuje, že netreba hovoriť nič vopred a robiť neopatrné kroky.

Načo treba hneď hovoriť, keď „tí“ sú doposiaľ chytení na takých háčikoch, že ich možno doviesť kam treba? Putin, že to doteraz robí s Američanmi za zničenú ponorku Kursk, za polostrov Krym...

A keď by sa začali trepať, tak Rusko čosi opäť uvoľní a oni sa hneď stanú vnímavejší i pokornejší.

 

Načo bolo potrebné referendum v Holandsku keď asociácia s Ukrajinou už funguje?

Nesúvisí ten výsledok s boeingom, zostreleným nad Ukrajinou?

Na čo je to potrebné? Je to výsledok procesu zmeny riadenia Ukrajiny z USA na EÚ. V súlade s tým musí byť Ukrajina daná do laty. Musí sa stať nie kryptokolóniou, ale priamo kolóniou! Čiže tu je úplne jedno, či je nejaká asociácia platná. Tu sa to rieši úsluhami, aby sa Západu čo najviac zavďačila...

Odstúpenie Jaceňjuka s tým súvisí. Piakin poukazuje na predchádzajúce info podľa ktorých sa to malo stať do mája. A toto odstúpenie je začiatok totálnej vojny na Ukrajine.

(Zvyšok bol povedaný v úvode.)

 

Rakúska delegácia v Moskve

V jeden deň sa uskutočnilo rokovanie prezidentov, premiérov, ministrov vnútra, poľnohospodárstva, energetiky, náčelníkov generálnych štábov... Pôsobivé, že?

Išlo tu o odloženie plánov realizácie európskeho islamského kalichátu, lebo treba riešiť otázku stabilizácie európskych štátov a zachovania ich kultúrnej identity. 

Minule sme hovorili o umývaní nôh utečencom pápežom. „Rímsku katolícku cirkev už nie je možné zachrániť, no existuje ešte možnosť pokúsiť sa zachrániť Európu!“.

Znamená to, že cez nástroje rímskokatolickej cirkvi a západných štátov je na katolícke územie zavádzaná ruská pravoslávna cirkev.

To je veľká výhra a možné je to len preto, že Rusko je silné!!! Ak nebude Ruska, RPC nedostane nič.

Čiže niekto to musí riešiť. Ale ako? Veď európska armáda je neakcieschopná, schopnosti iných zložiek sú obmedzené...

Postavenie Viedne je špecifické. Ak Praha je okultným centrom, tak Viedeň je funkčným centrom. Rakúšania si prišli do Ruska riešiť vlastné problémy. A Piakin použil vetu bývalého ministra Felixa Schwarzenberga, že „Rakúsko ešte prekvapí svet svojou nevďačnosťou“.

„Rakúsko sem prišlo, prišlo v mene celej Európy, tak...“, a opäť si treba Piakina radšej vypočuť priamo.

 

Video:  https://www.youtube.com/watch?v=i4ZH8eBcQm4&feature=em-share_video_user

youtube.com