04.8.2012 10:55:06

Kým bol v skutočnosti Usáma bin Ládin?

Židom! Tvrdí to starý známy teroristu č. 1, občan USA knieža Nikita Dmitrijevič Lobanov-Rostovskij. Áno ten, ktorý daroval sovietskym a ruským múzeám umelecké diela hodné milióny dolárov.

Stretli ste sa s bin Ládinom?
- Mal som s ním čosi do činenia v 70-tych rokoch. Vtedy ešte nebol teroristom a pracoval v Saudskej Arábii. Dokonca mal jednu z najvyšších podnikateľských reputácií. No rovnako, ako veľa jeho rodákov, bol „safarom“, čiže zaoberal sa menením peňazí. Prevádzal peniaze súvercov po celom svete. Všetci zmenári sú v príbuzenskom pomere a používajú špeciálne znaky a kódy, ktoré Američania doteraz nerozšifrovali. Na tomto pokrvnom princípe a na utajení sa zakladala aj moc finančného impéria bin Ládinovcov. V tejto oblasti s ním spolupracovala aj moja banka Wells Fargo.
Základ rodinného podnikania založil dedo, pochádzajúci z Jemenu. Oni sú potomkovia Izraelitov, ktorí sa oddelili od Mojžiša po prekročení Červeného mora a usídlili sa v Hadramaute na pobreží Arabského mora. Bez dlhého premýšľania konvertovali na islam a vždy boli veľmi úspešní v podnikaní. Veď schopnosti na to dostávali už s materským mliekom.

Chcete povedať, že Usáma bin Ládin bol Žid?
- A čo, vy ste to nevedeli? No zároveň bol aj islamský fanatik, snívajúci zmiesť dynastiu Saudov. Cestou revolúcie chcel vymeniť spoločenský poriadok, ten, pri ktorom celým ropným bohatstvom disponuje 1000 kniežat a ostatní občania majú len omrvinky. Podľa mňa, Rusko sa od nich tiež príliš nelíši...
Podľa shockodrom.com a polotikan-news.net