13.1.2015 16:06:04

Koniec Jurmaly alebo Konečne chlapské rozhodnutie!

Jedna vec je istá. Lotyši, rovnako ako iné európske štáty, útočia proti Rusku do zblbnutia a tí držia tieto údery tiež do zblbnutia ako nesvojprávni. Konečne sa rozhýbali a zastavili uskutočňovanie svojich unikátnych humoristických podujatí (voľné preklady - Hlasujúci KiViN a Jurmalina) a prenášajú ich k sebe domov.

Čo na to mohol povedať primátor Jurmaly? Netreba ani hádať pretože vôbec nevyšiel za hranice tradičných európskych "demokratických" zdôvodnení a tie opäť potvrdzujú, že Rusi sa rozhodli (konečne) správne!!!

Primátor to nazval politickým rozhodnutím a navyše verný svojim európskym manažérskym kurzom (asi ich má) povedal: "Je očividné, že pre organizátorov to bolo jediným riešením v čase, keď sa Rusko nachádza vo veľmi zložitej sociálno-ekonomickej situácii. Myslím, že všetkým je jasné, že ide o otázku veľkej politiky", poznamenal jurmalský primátor. (Za takúto "veľkolepú odpoveď" mu aj meno "darujeme", nestojí nám za to, aby sme ho čo i len spomínali. A pritom stačilo priznať, že toto rozhodnutie ho pripravuje o 17 miliónov EUR.)

 

Podľa lenta.ru, 13. január 2015