15.2.2019 12:10:17

Klub ARBAT v Bratislave (dočasne) v Reštaurácii Umelka

Stretnutia bratislavského Klubu Arbat sú zvolávané dočasne do "Umelky" na štvrtky od 18:00 hod

 Upozorňujeme, že v areáli Umelka sú tri priestory a členovia Klubu Arbat sa schádzajú dočasne v časti označenej ako R-umelka, (=reštaurácia Umelka) vchod  dolu schodíkmi od smeru budovy Min.vnútra SR. Areál "Umelka" sa nachádza pri ústí Starého mosta od Šafárikovho nám. 

Možné je tam posedenie pri pive a jedle ako v reštaurácii, ale nie sú to priestory uzavretej spoločnosti, takže sa tu nebudú konať zatiaľ cielené spoločenské stretnutia.

Ak viete o možnosti neplateného oddeleného /uzavretého priestoru v reštaurácii/kaviarni v Bratislave, oznámte to prosím mailom info@srspol.sk


Pozn:

Ak by bolo "reštauračné" posedenie príliš hlučné a budeme chcieť komornejšie prostredie, kde sa dá vyjsť na terasu na čerstvý vzduch i fajčiť, tak sa môžeme zísť v časti K-umelka (=Klub Umelka), to je ale vchod zvonka s názvom  "Kumelka"  - smerom od Šafárikovho nám zvonka hore vnútorným schodiskom na III.poschodí, kde je priestor-čajovňa. Bude záležať od "ľudového hlasovania" kam sa členovia telefonicky budú chcieť stretnúť- a stretnú sa.

 

z histórie - vyberáme z fotoarchívu redakcie ilustračne foto netradičné stretnutie Klubu Arbat Bratislava v Umelke 2011                                                                                                                          redakcia

 


redakcia, PZV