23.3.2018 12:40:52

Journalistenwatch: “Ženy a deti znásilnené migrantmi sú prinášané na oltár politickej korektnosti”

Mnohí lídri európskych krajín vyzývajú k ľudskosti a „politickej korektnosti“ a žiadajú, aby viaceré štáty prijali migrantov. Na druhej strane tí istí migranti páchajú na území EÚ zločiny, kradnú, mlátia, znásilňujú ženy a dokonca i deti.

Gatestone Institute zverejnil štúdiu o pokračujúcej vlne znásilňovaní migrantmi a prisťahovalcami v Nemecku. Podľa všetkého, staronovej kancelárke Angele Merkelovej to nevadí, pretože aj naďalej vyzýva európske krajiny, aby prijímali viac a viac migrantov. Ale podobný stav, chaos a krádeže, bitky a znásilňovania predsa vadia mnohým iným v Nemecku.

Štúdiu Gatestone Institute o násilnostiach v Nemecku zverejnil nemecký portál Journalistenwatch, ktorý poukázal na to, že o podobných prípadoch znásilnení nemeckých žien a detí migrantmi sa v médiách píše iba sporadicky, aj keď k tomu dochádza fakticky každý deň. Tieto prípady jednoducho ututlávajú aj nemeckí politici, aj médiá, aby ľudia boli voči migrantom zhovievavejší. A preto nemajú žiaden prehľad o rozsahu sexuálnych útokov, ktoré páchajú moslimskí prisťahovalci. Autor Soeren Kern zhromaždil niektoré z podobných prípadov, ku ktorým došlo v období januára – februára tohto roku.

Autor článku píše, že vlna znásilnení v Nemecku pokračuje každý deň, rozšírila sa do miest vo všetkých 16 spolkových štátoch. „Verejný priestor pre ženy a deti je stále nebezpečný, ide, napríklad, o stretnutia s migrantmi na plážach, cykloturictických cestách, cintorínoch, v nočných kluboch, obchodoch s potravinami, hudobných festivaloch, parkoviskách, ihriskách,  školách, nákupných centrách, taxíkoch, autobusoch verejnej dopravy, električkách,  vysokorýchlostných vlakoch a metre, vo verejných parkoch a námestiach, v bazénoch a verejných toaletách všade tam dochádza k útokom. Nikde to nie je bezpečné,“ konštatuje smutnú realitu autor článku.

Ďalej Journalistenwatch zverejnil zoznam znásilnených žien v priebehu januára – februára tohto roku.

K znásilneniam dochádzalo prakticky každý deň, občas denne došlo aj k niekoľkým znásilneniam. Potrebujeme podobný „nový poriadok“ v Európe?

Eugen Rusnák

HSP, 23. 3. 2018