17.5.2014 19:42:07

Jim Dean, Veterans Today: Západ rozmýšľa, ako vybŕdnuť z chaosu, ktorý sám vytvoril

 

Obyvatelia juhovýchody Ukrajiny vyhlásili, že si volia slobodu... slobodu, ktorá nie je kontrolovaná Západom.

 

 

My, chápajúci, sme jednoducho len sedeli a pozorovali všetko v režime televíznej reprízy. Vedeli sme, že nastane katastrofa, no nijako sa ju nedalo odvrátiť. To je to prečo Kyjev a jeho ochrancovia robili všetko možné, aby očiernili Východ krajiny.

Pozorovali sme, ako sa západní lídri doslova sami seba pochovávali: pochopiteľne, že úplne najväčšia hanba leží na laureátovi Nobelovej ceny mieru Obamovi. Európska únia je teraz v šoku a odmieta výsledky referenda, čím sa ešte viac zhadzuje. Zdá sa, že teraz všetci rozmýšľajú len o jednom. Ako vybŕdnuť z chaosu, ktorý sami vytvorili.

Ukrajinský gambit môže prerásť do doteraz nepredstaviteľných negatívnych následkov pre lídrov. Ak by Európania boli múdri, zbadali by, aké v skutočnosti sú ich vlády... Je to európska verzia Kyjeva, ktorý negramotne démonizuje svojho väčšieho partnera – Rusko.

Európa by si mala doma u seba urobiť generálne upratovanie. Voľby do Európskeho parlamentu sú ideálnym časom na zmenu starého poriadku na odvrátenie hrozby rozpadu: EÚ by sa nemala vydať na cestu Kyjeva, ktorý stratil Doneckú a Luganskú oblasť, Krym.

Pozorujeme, ako západné médiá spustili falošnú kampaň o existencii atómových zbraní u Iránu a potom sa prepojili na Rusko a na svojich stránkach ho začali predstavovať ako agresora.

Ak by to nebolo také smutné, bolo by to smiešne. 150 000 mŕtvol v Sýrii – to naozaj nie je smiešne. Navyše ani OSN, ani Haag neurobili nič, aby zaviedli sankcie proti mnohým hráčom, ktorí sa týchto teroristických aktov zúčastňujú: USA, Izrael, Jordánsko, Turecko, Saudská Arábia a Katar zostali nepotrestaní.

Vráťme sa ku Kyjevu. USA a EÚ si mysleli, že vtiahli Putina do zubatých pieskov Ukrajiny a potom dúfali využiť teroristov, ktorých použili, napríklad, v Sýrii. Pochopiteľne, že východná Ukrajina je proti nim bezbranná. Na východe sme nevideli prenosné protilietadlové komplexy, namiesto nich boli nejaké RPG. Nevidel som ani jeden guľomet 50-teho kalibru. Namiesto toho sme mali pred sebou bezbranných občanov a v dedinách niekoľko domobrancov, ktorí akoby útočia na „antiteroristické vojská“ Kyjeva.

Po tom, ako sa uskutočnilo referendum, dá sa tvrdiť, že nastanú výbuchy aut, guľomety, útoky ako v Odese, prepady obyvateľstva. Že toto všetko bude nasmerované na to, aby si Východ nedokázal zabezpečiť bezpečnosť a obrátil by sa o pomoc k Rusom.

Z mojich zdrojov vyplýva, že všetci bojovníci a žoldnieri sú teraz vrhnutí na juhovýchod, aby tam vytvorili chaos. CIA má veľa skúseností s vytváraním chaosu rukami tretích osôb.  

Saudská Arábia – je hlavným dodávateľom zahraničných teroristických brigád nazlostených na Rusko, ktoré im nedalo obsadiť Sýriu a získať prístup k prepravnej rúre do Stredozemného mora, aby obmedzili export ruských energonosičov do Európy.

Všetky tieto vojny a zmeny režimov sú vojnami elít, ktoré chcú byť ešte bohatšie a vytrhnúť skorumpovaným politikom trošku koláča.

Ibaže Rusi sa nechytili na vábničku „dobyť východnú Európu“. Vedeli totiž, že len čo sa referendum uskutoční, západní lídri budú odmietať jeho výsledky a prednášať o morálke s pištoľou v rukách.

Západní majstri prevratov už nebudú mať úplnú slobodu konania. Všetci sú už unavení z ich nekonečného klamstva. Ľudia nakoniec precitajú a prichádzajú k poznaniu, že transnacionálne orgány na zabezpečenie bezpečnosti môžu svoju silu použiť proti nám samotným, vždy keď sa im to bude hodiť.

Ďalším krokom na ceste k zdravému rozumu sa musí stať účasť nových nezávislých subjektov na rozhovoroch. Ak bude Kyjev pokračovať vo svojich „antiteroristických“ konaniach, ktoré vedú k smrti Ukrajincov na oboch stranách, tak krajinu rozpoltí len vďaka svojej hlúposti.

Podľa vz.ru, 15. máj 2014