19.2.2021 11:49:11

Ján Čarnogurský ml.: Bábkoherečka hrá nechutné divadlo. Vraj Slováci nech radšej zomierajú

(foto: Facebook autora)Dodávky amerických vakcín sa spomaľujú, vakcíny od AstraZeneca začali štáty odmietať, napriek ich schváleniu v EÚ. Ruské vakcíny objednať NESMIEME, lebo naša pani ministerka Remišová, odborníčka na bábkoherectvo a už dokonca aj na informatizáciu, si myslí, že ruská vakcína ohrozí životy Slovákov viac ako všetky doterajšie brutálne experimenty schválené našou vládou.

Doteraz rozhodoval o našich životoch a právach pán hlavý hygienik Mikas, ktorého vyhlášky stoja nad zákonom. Odteraz bude za naše životy zodpovedať pani ministerka pre informatizáciu. Možno niekedy v budúcnosti bude o životoch rozhodovať aj minister zdravotníctva. Radšej by sme však za svoje životy zodpovedali sami.

Všetko je akosi postavené na hlavu.

Na liečenie kovidu používame testovanie namiesto liekov. To akoby sme chceli schudnúť tým, že sa budeme dokolečka iba vážiť.

Liek Ivermectin je na Slovensku schválený na liečbu kovidu, ale nikde v lekárni ho nezoženiete.

Ľudia sa boja ochorieť, lebo ich nikto nebude liečiť, lekár ich nebude chcieť ani vidieť, kým ich neodvezie záchranka. Nemocnice už nemajú dostatočné množstvo voľných lôžok. Každý deň čítame o stovkách mŕtvych. Nemocnice nemajú dostatok liekov ani personálu.

Postavme sa proti tomuto nechutnému prístupu vrchnosti:

Niekto z vašich blízkych je v nemocnici s kovidom? Požadujte písomne, aby ho liečili účinnou liečbou, overenou v zahraničí, kde zomiera na kovid oveľa menej ľudí ako na Slovensku, napríklad liekom Ivermectin. Zomrel niekto z vašich blízkych na kovid? Dajte trestné oznámenie na generálnu prokuratúru.

§ 158 Trestného zákona: Kto inému z nedbanlivosti ublíži na zdraví tým, že poruší dôležitú povinnosť vyplývajúcu z jeho zamestnania, povolania, postavenia alebo funkcie alebo uloženú mu podľa zákona, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

§ 149 Trestného zákona: Kto inému z nedbanlivosti spôsobí smrť, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

Ministerstvo zdravotníctva povolilo použitie lieku Ivermectin na liečbu kovidu. Ak niekto nezabezpečil jeho dodanie na Slovensko alebo neumožnil jeho použitie na liečenie chorých, hoci aj z nedbanlivosti, mohol spáchať trestný čin. Ak sa preukáže, že liek Ivermectin, alebo hociktorý iný liek dokáže kovid liečiť a nebol pacientovi podaný napriek výslovnej žiadosti, trestnoprávne následky pre zodpovedných sú neodvratné.

JUDr. Mag. Ján Čarnogurský ml.