09.3.2018 09:45:59

Čo sa hovorí po Slovensku o dnešnej Bratislave?

Hotely v Bratislave sú vraj obsadené a vraj sú tam ubytovaní ukrajinskí buriči z Kyjeva, ktorí hádzali kokteily na Majdane. Komu teda majú veriť naši ľudia? Tým, ktorí toto organizujú, určite nie!!!

Komu teda veriť? Verte svojím starým otcom, ktorí vybojovali svoj posledný boj s banderovcami tri roky po vojne, 4. mája 1948. A aby ho vybojovali, muselo byť naň zmobilizovaných 3600 bývalých partizánov.

Žeby nám sem neobanderovcov povolal Soros? Ak áno, tak si buďme vedomí jednej veci. Pamätníci hovoria, že na Slovákov boli banderovci možno krutejší ako esesáci. Zabiť človeka, rozrezať mu brucho, vyhodiť vnútornosti a namiesto nich mu tam zašiť drôtom kamene, to je len jeden z mála prípadov ich "lásky" k slovanským blížnym.

Toto nie sú výmysly, toto sú fakty, ktoré si každoročne pripomínajú nositelia tejto tradície pri pamätníku pri Veľkej Lodine (asi 7 km od Kysaku).

x x x

Ak je fakt pravda, že nám sem prišli zavádzať priadky sorošovsko-neobanderovci, tak verme, že naša polícia na čele s R. Kaliňákom a T. Gašparom na to zareaguje podľa zákona. Ak nie, tak... smutný je tvoj osud, Slovensko.

redakcia