24.12.2013 00:25:11

Bleskový globálny "hlupák"

Americký program "bleskového globálneho odzbrojovacieho úderu" je nasmerovaný výlučne proti teroristom na veľké vzdialenosti kam americký specnaz nedosiahne, - oduševňuje sa Pentagon v západných médiách. Čiže mali by sme uveriť, že medzikontinentálne balistické rakety s nejadernými hlavicami budú páliť "po banditoch v jaskyniach a zemljankach".
Zhodnoťme všetku trúfalosť tejto ušľachtilej stratégie! Zároveň si uvedomme, že ide len o doplnok protiraketovej obrany budovanej pri ruských hraniciach proti iránskym "muchám".

"My vieme nielen to, že (PRO) existuje, ale aj o jej aktívnom rozvoji", povedal vrchný veliteľ RF Vladimír Putin a dodal, že Rusi pracujú nad adekvátnymi odvetnými opatreniami. No neprezradil nad akými.
Poodhaľme si toto vojenské tajomstvo na základe informácií z hodnoverných zdrojov. Svetovú verejnosť nedávno znepokojili reči v nemeckej tlači o raketách Iskander, údajne rozmiestnených v Kaliningradskej oblasti. Kam sú nasmerované? Rovno povedzme, že v princípe nie sú hrozbou ani pre Poľsko, a ani pre Európu, lebo sú nacielené na odrazenie teroristického útoku zo strany Baltického mora. Námorní teroristi sa totiž kedykoľvek môžu objaviť v medzinárodných vodách. Nedávno piráti z Estónska obsadili civilné plavidlo.
Sú analytici, ktorí tvrdia, že takáto stratégia sa nazýva "zapnúť hlupáka", no poznamenajme, že ju nevymysleli a do svetového politického priestoru nevniesli ruskí analytici. Rusi na ňu len adekvátne odpovedajú.
Západom používaná lexika hovorí, že eurodemokracia kráča pod hegemónom "ľudských práv" k fašizmu. A keďže znova padajú vyhrážky o "bleskovej vojne", ako od Hitlera o "blitzkriegu", vzniká otázka, takpovediac "nie pre hlupákov": naozaj úmyselne ustanovzujú za eurointegrátora Adolfa, alebo ide o ich prirodzený chod myšlienok, zhodný s fašistickým?
V každom prípade lož a falošnosť "Európy" už dosiahli goebbelsovské rozmery. Útočníkom s cepmi a armatúrou vystačuje svedomie pri "osobe zo štátneho departmentu" Viktórii Nulandovej - "mierumilovní demokrati", pri hlavnom diplomatovi EÚ Catherine Ashtonovej, "asociovať" Ukrajinu za "európske demokratické hodnoty a modernizáciu" - ako si kedysi európski kolonizátori za sklenené gorálky kupovali od "priateľských indiánov" Ameriku.
Neonacista Ťjagnibok sa zúčastňuje "demokratického procesu" na euromajdane, kde sa s ním stretajú a blahorečia ho senátor John McCain a ďalšie bašty demokratických hodnôt. Priam sa tu natláča otázka, či naozaj nevedia, s kým majú do činenia? Takáto náhražková demokracia chce ešte diskutovať o "ľudských právach", homosexuáloch i transsexuáloch?
Poznajú a opierajú sa o neonacistov, a otvorene formujú vznik bábkových "piatych kolón", vydávajúc ich pri tom za "národ". Národ tam síce je, lenže natoľko je obalamutený propagandou, že len nesúvisle hovorí, že "chceme cestovať po Európe".
"Ukrajinská otázka" ukázala, že pravá ideológia "Európy" sa zakladá na rozdelení kontinentu na "Európanov" a "neeurópanov". Navyše urážlivý a ponižujúci tón "Európy" nasvedčuje, že tých druhých považuje za podeurópanov, ktorí vo svojom kultúrnom rozvoji zaostali za "Európou" a ktorých treba "modernizovať" podľa potrieb. Za normálnu považujú aj expanziu svojich "morálnych hodnôt".
Predseda európskeho parlamentu Martin Schulz absolútne vážne vyhlasuje, že oni od Ruska požadujú "pohyb v smere západnej parlamentnej demokracie, dodržiavanie všetkých ľudských práv". Takýto Európania ruskej demokracii teda upierajú aj právo na existenciu: demokracia môže byť len západná! A všetko ostatné je "autoritárstvo": Rusko v plnom objeme rozhorčene odmieta "západné hodnoty" i "ľudské práva", vrátane jeho posledných homosexuálnych vymožeností.
Nezabúdajme, že Adolf Hitler získal moc demokratickou cestou, pričom v jednom z najkultúrnejších štátov Európy. A že aj svoje "blitzkriegy" opodstatňoval európskymi "morálnymi a kultúrnymi hodnotami". Za hranicami ochraňoval práva svojich politicky blízkych menšín, aby ho akceptovala väčšina.

Podľa topwar.ru, 23. december 2013