08.1.2015 17:24:37

Banderovské zdesenie. Ukrajinci chcú "takého, ako Putin"

Vydavateľstvo "nedeľa.ua" uskutočnilo anketu a žiadalo odpoveď na otázku: "Akému politikovi by ste zverili riadenie svojej krajiny?" a  respondetom boli ponúknuté tieto mená: Barack Obama, Viktor Juščenko, Viktor Janukovič, Vladimír Žirinovskij, a Vladimír Putin.

Napriek tomu, že každý respondent mal šancu k týmto menám dopísať aj svojho kandidáta, s absolútnou prevahou 85 percent hlasov v tejto ankete zvíťazil ruský prezident V. Putin. A to je pre ukrajinskú politiku absolútny šok!

Druhým šokom pre ukrajinské špeciálne služby je to, že na druhom mieste sa s 5 % hlasov ocitol Alexander Lukašenko. No a tretie si podelili Vladimír Žirinovskij a predseda ČĽR Si Ťin-pching (po 2 % hlasov). Súčasný prezident P. Porošenko získal 1 % hlasov, takmer toľko, ako nemecká kancelárka Angela Merkelová.

No a hlavní "vlastenci" Ukrajiny Jaceňjuk, Ljaško, Timošenková... všetci dovedna nedostali ani pol percentnú dôveru. No a hlavný demokrat sveta, prezident ríše dobra Barack Obama nedokázal prekonať ani hranicu 0,1 percenta.

 

 

 

 

 

Podľa pravda.ru, 8. január 2015