09.9.2014 08:09:09

Astrologička: Rusko čaká zlatá éra

Redaktorka Pravda.ru sa stretla s astrologičkou Tatianou Kudrjavcovou, s ktorou sa rozprávali o súčasnom vzťahu spoločnosti k astrológii, o podvodoch v tejto oblasti, o úrovni špecialistov, o každodenných predpovediach podľa rôznych znakov zverokruhu i o vzťahu rôznych náboženstiev k astrológii. Na konci Tatiana prezradila, čo krajinu čaká v budúcnosti.


Posledná otázka v rozhovore:

Tatiana, môžem vám zadať aj vážnu otázku o všeobecnej strategickej predpovedi budúcosti Ruska?

-- Strategická predpoveď? To je veľmi zaujímavá téma.

Každodenné predpovede pre Rusko, i konkrétne na momentálny rok, sa zvyčejne robia okolo nového roka. Ale všeobecná, strategická predpoveď...

V priebehu najbližšieho desaťročia je najpravdepodobnejšie, že k moci prídu kompromisní a diplomatickí vládcovia,  nielen vládnuci štátu, ale aj vážiace si slobodu osobnosti. Boj slovanofilov a západniarov sa zostrí, no výbuch by nemal nastať, obe tendencie, nech je to akokoľvek paradoxné, poslúžia rozvoju. K tomu času sa v štáte sformuje spoločenstvo nie spotreby, ale budovania a rozvoja. Žiť budeme rovnako, ako dnes žije Európa. nastúpi ekonomická a finančná stabilita. Rusko prekoná demografické ťažkosti - možno cestou asimilácie so susednými národmi. Pravdepodobne pomoc príde z Východu. Nový ľudský potenciál upevní národ geneticky - fyzicky i morálne. Do minulosti odídu burzy a kasína, pretože ľudia ovládnu intuitívne technológie, čiže hra bude predpovedateľná. Náš národ sa stane zrelým duchovne i sociálne, a v Rusku nastane dlhoočakávaná "zlatá éra".

Celý rozhovor: http://www.pravda.ru/society/how/06-09-2014/1225030-kudrjavzeva-0/

 

Pravda.ru, 6. september 2014