04.8.2012 10:55:06

Astrológ: O 10 rokov bude Rusko superveľmocou

Rusko čaká vojna na východe a svet – pravá finančná kríza, pretože tá minuloročná bola len jej predpremiérou. Takúto predpoveď vyslovil astrológ Pavel Globa na tlačovej konferencii v Moskve pri príležitosti svetového dňa astrológov, ktorý pripadol na 20. marca.
K ruskej vnútropolitickej situácii povedal: - Čaká nás dostatočná stabilita v regionálnych štruktúrach moci. Ale obdobie leto – jeseň bude časom veľkých čistiek. Veľa regionálnych líderov odíde „na odpočinok“. V súčasnosti sa k tomuto bodu zmeny blíži niekoľko osôb „ťažkého kalibru“, zamenia ich ľudia, na ktorých ešte nepadlo svetlo našej pozornosti. Pre krajinu to však bude pozitívny moment. Podobné premeny Pavel Globa predpovedá aj ruskej armáde.
K najbližším voľbám ruského prezidenta predpovedá, že všetko mu vychádza na druhé Medvedevovo obdobie (tu by som bol opatrný lebo napr. za víťaza tohtoročných volieb na Ukrajine predpovedal J. Timošenkovú – pozn. vmi)
K pomerom vzdialenejšej budúcnosti – v roku 2020 bude predsedom vlády silná žena a prezidentom jazdec na bielom koni, superreformátor. Až pri ňom sa zmení politická elita. Za ním príde druhý prezident – veľký hrnčiar a ten vytvorí veľkú ríšu. Bude to v časoch keď sa bude písať dátum 2030 – 2035. Globa dodáva, že Rusko si novú epochu začne písať už po roku 2020. A že obdobie 2020 až 2040 bude obdobím jeho zlatej éry. Ale pozor, dĺžku „ruskej superveľmocnosti“ označil len na obdobie asi tridsiatich rokov.
K súčasnosti, konkrétne k svetovej hospodárskej kríze astrológ hovorí, že jej globálna podoba ešte nenastala. A že očakávať ju máme v roku 2012 po miernej ekonomickej reštaurácii sveta. Meny krajín sa roztancujú, avšak globálne defolty nech nečakáme. - Euro musí skĺzať dole a vyrovnať sa s dolárom, tvrdí astrológ o našej mene.
Ale čo mal na mysli tou „vojnou na východe“? Že vraj naozaj bude a hoci nebude veľká, bude víťazná. – Nebude to nič strašné, utešuje astrológ.
Čo sa týka USA, Globa im predpovedá vyzdravenie, rovnako však aj stratu štatútu superveľmoci. Naopak túto pozíciu si jednoznačne upevní Čína, hoci v polovici 21. storočia sa môže premeniť na niekoľko „Čín“.
- V roku 2012 bude vojna v Iráne ako rozlúčkový darček od Baraka Obamu. Mimochodom, na toho má byť v rokoch 2011 a 2012 spáchaných niekoľko atentátov, avšak osud Kenedyho ho vraj nečaká. Globovo zdôvodnenie, - lebo je „šťastlivec“.
V súčasnom „roku tigra“ – sa mnohí dopustia fatálnych geopolitických chýb, ktoré ich môžu nasmerovať ne nesprávne rozhodnutia. Rovnaké niečo sa dialo aj v roku 1914 čo svet vrhlo do 1. svetovej vojny.
v. mikunda, podľa lenta.ru