22.11.2020 09:13:06

2. výročie Ruského centra v Prešove

zdroj foto: Ruské centrum v Prešove
zdroj foto: Ruské centrum v Prešove


Vážení kolegovia, milí študenti a priatelia!

РУССКОМУ ЦЕНТРУ В ПРЕШОВЕ ИСПОЛНИЛОСЬ 2 ГОДА!!! Ура!!   :-)V týchto dňoch oslavujeme 2. výročie otvorenia Ruského centra Prešovskej univerzity v Prešove. Bohužiaľ, tento rok kvôli nepriaznivej epidemiologickej situácii nemôžete usporiadať slávnostné podujatie s prezentáciou ročnej práce a kultúrnym programom, tak ako sme to urobili minulý rok. Veľmi nás to mrzí a preto sme sa rozhodli, že si aspoň takto v online priestore zaspomíname na tie najzaujímavejšie podujatia minulého roka. 

Viacerí z Vás nám zasielate nádherné blahoželania a poďakovania, čo si nesmierne vážime! Z celého srdca Vám za všetky milé slová ďakujeme!  :-)

V najbližších dňoch (od 20. - 27. novembra 2020) si na Facebookovom online podujatí spoločne pripomenieme niektoré významné udalosti a podujatia Ruského centra: https://www.facebook.com/events/815762422549797/ 

Do tejto skupiny môžete napísať niečo aj Vy, je verejná, napr. nejakú spomienku čo sa Vám vybaví z návštevy Ruského centra alebo podobne, budeme veľmi radi za všetky Vaše reakcie.

Buďte v tieto slávnostné a výnimočné dni s nami!  :-)

PS: Kto nemá Facebook a chcel by nám niečo napísať, kľudne to môžete napísať do e-mailu mne a zverejníme to v skupine.


S pozdravom a obrovskou vďakou, kolektív Ruského centra v Prešove  ;-)

Mgr. Gabriela Turisová, Ruské centrum Prešovskej univerzity v Prešove